language

Наші правила

Передплата

down
Передплата здійснюється для бронювання у розмірі за домовленістю з адмістратором і є гарантією, що ви отримаєте саме ту квартиру, яку замовляли. Без передоплати гарантії заселення немає. У випадку не заїзду передплата не повертається.

Оплата

down
Оплата здійснюється в день заїзду за всі дні проживання. У випадку дострокового виїзду оплата не повертається.

Застава

down
У деяких випадках адміністрація може заздалегідь попередити про необхідність внесення застави. Застава не повертається у випадках пошкодження майна в квартирі або порушення правил проживання у житловому будинку.

Заїзд

down
Заїзд з 14.00 до 21.00 по можливості заїзд може бути дозволений раніше за погодженням з адміністратором.

Проживання

down
Під час проживання гості повинні дотримуватися правил проживання в житловому будинку і пожежної безпеки. Паління в квартирі заборонено, вечірки і інші заходи проводити в квартирі заборонено і треба суворо дотримуватися тиші після 22.00 У випадку порушення правил, адміністрація лишає за собою право виселити гостей без повернення оплати.

Зміна термінів проживання

down
Зміна термінів проживання можлива за погодженням з адміністрацією. Неоплачені дати не є гарантованими для подальшого проживання. Якщо вам треба продовжити термін перебування звʼяжиться якомога раніше з тадміністратором для перевірки чи можливо це зробити в цій квартирі чи вам буде запропонован інший варіант. Не звертайтесь до покоївки з приводу змін термінів проживання. Вони не несуть відповідальність за такі звернення.

Виїзд

down
Виїзд з квартири до 12.00 незалежно від часу заїзду. Вибачте але наступні гості мають право заїхати в 14.00 а нам ще потрібен час на прибирання. Піздній виїзд можливий за можливості запогодженням з адміністратором. Такий виїзд оплачується додатково.

Оренда квартири на Новий Рік

down
Оренда квартири на новий рік здійснюється мінімум на 2 доби 31 і 1 січня згідно новорічних тарифів. Детально уточнюйте у адміністратора